Televisió

Programació

Dilluns, 23 setembre de 2019
6.00
7.00
8.00
9.00
10.00
11.00
12.00
13.00
Notícies locals
Informatius
09.30
Ben trobats
Magazín amb Clara Tena
Altres
10.00
Notícies locals
Altres
12.00
Torna-la a tocar, Sam
Altres
12.30
Notícies locals
Altres
13.00
Notícies 3/24
Informatius
06.00
TN matí
Informatius
06.30
Els matins
Altres
08.25
Planta baixa
Altres
11.50
Telenotícies comarques
Informatius
13.55
Mic
Infantils
06.01
Les tres bessones
Infantils
06.44
En Grizzy i els lèmmings
Infantils
07.32
Dino tren
Infantils
08.32
Mic
Infantils
09.00
Doraemon
Infantils
09.52
L'Òliba i companyia
Infantils
10.42
Les misterioses ciutats d'or
Infantils
11.16
Prodigiosa: Les aventures de Ladybug i Gat Noir
Infantils
12.02
Els germans Kratt
Infantils
12.44
La màgica Do-Re-Mi
Infantils
13.30
8 de 8
Altres
06.00
Catalunya Blues
Altres
06.30
El món a RAC1
Altres
07.02
Televenda
Altres
09.49
Informatiu 8tv
Informatius
13.00
Més Dinamita
Altres
13.27
Més Dinamita
Altres
13.58
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
19.00
20.00
21.00
Notícies locals
Altres
13.00
Protagonistes
Noemí Cortès
Altres
14.00
Notícies locals
Altres
14.30
En joc
Altres
15.30
On tot comença
Esports
17.00
Castells en xarxa
Altres
17.30
Notícies locals
Altres
18.30
L'illa de Robinson
Programa d’anàlisi de l’actualitat conduït per Igor Llongueres.
Informatius
19.30
Notícies locals
Informatius
20.30
L'illa de Robinson
Programa d’anàlisi de l’actualitat conduït per Igor Llongueres.
Altres
21.30
Telenotícies comarques
Informatius
13.55
Telenotícies migdia
Informatius
14.30
Cuines
Tacos de pollastre
Altres
15.40
Com si fos ahir
Sèries
15.55
Tot es mou
Altres
16.40
Està passant
Altres
20.15
Telenotícies vespre
Informatius
21.00
La màgica Do-Re-Mi
Infantils
13.30
Els pingüins de Madagascar
Infantils
14.18
El detectiu Conan
Infantils
15.04
Comptem amb la Paula
Infantils
15.48
Dinotrux
Infantils
16.23
El Mic i els seus amics
Infantils
17.06
Kazoops!
Infantils
17.33
Dot.
Infantils
17.54
Robin Hood, el trapella de Sherwood
Infantils
18.25
Prodigiosa: Les aventures de Ladybug i Gat Noir
Infantils
18.48
Info K
Infantils
19.30
Els bons ossos bruns: Un bosc de bojos
Infantils
19.44
Oddbods
Infantils
20.08
Un dramarama total
Infantils
20.50
El detectiu Conan
Infantils
21.12
El gran dictat
Altres
21.55
Més Dinamita
Altres
13.58
Zap 8/Interferencias
Altres
14.28
Pel·lícula: Los indomables
Pel·lícules
14.52
Ventdelplà
Sèries
16.39
Ventdelplà
Sèries
17.38
La Sagrada Família
Mamà cucut
Sèries
18.49
Jet lag
En destrucció
Sèries
19.53
Jet lag
Carmina
Sèries
20.26
Plats bruts
Tinc pis
Sèries
20.56
Plats bruts
Tinc por
Sèries
21.25
22.00
23.00
0.00
1.00
2.00
3.00
4.00
5.00
Notícies locals
Informatius
22.30
La sala
Fantasmes sense empremta
Sèries
22.00
Més 324
Altres
23.50
Gran reserva
Xou: Set de nit
Altres
01.30
Ritmes a l'aula
Altres
02.55
Cava de blues
Altres
03.25
Fusió i swing a l'estudi
Altres
04.10
Jazz a l'estudi
Altres
04.55
Videoclips catalans
Altres
05.55
El gran dictat
Altres
21.55
Trinxeres
D'Esterri d'Àneu a Tremp: La Guerra Civil al Pirineu, el Front del Pallars
Documentals
22.10
Els dies clau
Altres
23.00
Madame Barcelona. Un recorregut per l'Arc del Teat
Documentals
00.00
Trinxeres
D'Esterri d'Àneu a Tremp: La Guerra Civil al Pirineu, el Front del Pallars
Documentals
00.50
Els dies clau
Documentals
01.40
La vida secreta dels llacs
El llac Baikal: Gel i aigua
Documentals
02.40
Km33
Polinèsia, la meva terra és el mar
Documentals
03.30
L'illa del tresor
Sergi López
Altres
04.10
L'illa del tresor
Oriol Bohigas
Altres
04.35
Karakia
Lafken, Araucania, Xile
Altres
05.05
Thalassa
El viatge dels sardinals
Altres
05.35
Videoclips catalans
Altres
05.50
Pel·lícula: El hombre sin edad
Pel·lícules
22.00
Pel·lícula: Venganza de padre
Pel·lícules
00.32
Televenda
Altres
02.07