Televisió

Programació

Diumenge, 20 octubre de 2019
6.00
7.00
8.00
9.00
10.00
11.00
12.00
13.00
Notícies locals
Altres
10.00
Protagonistes
Míriam Feu
Altres
10.30
Missa de Montserrat
Altres
11.00
Notícies locals
Altres
12.25
Fet al país
Altres
13.30
Notícies 3/24
Informatius
06.00
Signes dels temps
Pablo d'Ors
Altres
10.30
Notícies 3/24
Informatius
11.00
Polònia
Altres
13.15
APM? Extra
Altres
13.50
Mic
Infantils
06.01
Les tres bessones
Infantils
06.32
Kazoops!
Infantils
07.20
El Mic i els seus amics
Infantils
07.47
Els Dringuets
Infantils
08.14
Els germans Kratt
Infantils
08.46
Les Sisters
Infantils
09.50
Rat Rank
Infantils
10.24
Les Sisters
Infantils
10.47
Prodigiosa: Les aventures de Ladybug i Gat Noir
Infantils
11.34
Robin Hood, el trapella de Sherwood
Infantils
12.18
Els germans Kratt
Infantils
12.44
Kung Fu Panda: Llegendes increïbles
Infantils
13.30
8 de 8
Altres
06.00
Catalunya Blues
Altres
06.29
RAC1
Altres
07.01
Televenda
Altres
09.50
El Barça juga a 8tv
Esports
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
19.00
20.00
21.00
Notícies locals
Altres
14.00
De tee a green
Altres
15.00
Notícies locals
Altres
15.30
Hoquei en joc
Altres
16.00
Handbol en joc
Altres
18.00
En joc
Altres
20.00
Notícies locals
Altres
21.30
APM? Extra
Altres
13.50
Telenotícies migdia
Informatius
14.30
Tarda de cine: Un far amb vistes
Pel·lícules
15.40
Tarda de cine: Un amor de novel·la
Pel·lícules
17.25
Al cotxe
Altres
19.00
Atrapa'm si pots
Altres
20.00
Telenotícies vespre
Informatius
21.00
30 minuts
Altres
21.55
Kung Fu Panda: Llegendes increïbles
Infantils
13.30
Salve, rei Julien!
Infantils
14.16
Oddbods
Infantils
15.02
Manduka
Chicken Nuggets To Go-David Rees
Altres
15.30
Pel·lícula: Iqbal i el superxip
Pel·lícules
16.02
Pel·lícula: Club Winx. L'aventura màgica
Pel·lícules
17.24
Oddbods
Infantils
18.46
En Grizzy i els lèmmings
Infantils
19.42
Els bons ossos bruns: Un estiu solprenent
Infantils
20.43
Viatges insòlits
Altres
21.55
El Barça juga a 8tv
Esports
13.00
Zap 8/Interferencias
Altres
14.48
Zap 8/Interferencias
Altres
15.26
Barcelonautes
Altres
16.00
La Sagrada Família
Ramats
Sèries
16.37
Pel·lícula: Faraon
Pel·lícules
17.42
Pel·lícula: Bajo cualquier bandera
Pel·lícules
20.25
22.00
23.00
0.00
1.00
2.00
3.00
4.00
5.00
Castells en xarxa
Programa casteller
Altres
22.00
Notícies locals
Altres
23.00
30 minuts
Altres
21.55
Katalonski
Moscou
Altres
22.45
Quan s'apaguen els llums
Luis Moya
Altres
23.50
(S)avis
Josep Maria Mestres Quadreny
Altres
00.45
Notícies 3/24
Informatius
01.30
Ritmes a l'aula
Altres
03.00
Cava de blues
Altres
03.30
Fusió i swing a l'estudi
Altres
04.15
Jazz a l'estudi
Altres
05.00
Viatges insòlits
Altres
21.55
Camins per anar a l'escola
El camí per anar a l'escola de la Luminita
Documentals
23.29
Un poble francès
Venjança
Sèries
23.59
Viatges insòlits
Documentals
01.37
Camins per anar a l'escola
El camí per anar a l'escola de la Luminita
Documentals
03.06
Els habitants de la fi del món
Utah
Documentals
03.31
Karakia
Grethel (Chiriquí) / Dipesh (Katmandú)
Altres
04.14
Thalassa
Paddle surf, retorn als orígens
Altres
04.49
El Faro, cruïlla de camins
Sèries
05.06
Videoclips catalans
Altres
05.57
Pel·lícula: Bajo cualquier bandera
Pel·lícules
20.25
Pel·lícula: Lobos marinos
Pel·lícules
22.21
Pel·lícula: Civility
Pel·lícules
00.42
Televenda
Altres
02.12