Televisió

Programació

Diumenge, 24 maig de 2020
6.00
7.00
8.00
9.00
10.00
11.00
12.00
13.00
Notícies 3/24
Informatius
06.00
Missa conventual de Montserrat
Altres
11.00
Notícies 3/24
Informatius
12.10
Polònia
Altres
13.15
APM? Extra
Altres
13.55
Mic
Infantils
06.00
Històries dels caçadors de monstres: A cavalcar!
Infantils
06.19
Kazoops!
Infantils
07.08
Mya Go
Infantils
07.36
El Mic i els seus amics
Infantils
08.00
El dia que el Henry va conèixer...
Infantils
08.26
La caleta de la Lily
Infantils
08.43
Dinàmiks fet a casa
Com es provoca el vent?
Altres
09.00
Dinàmiks
Un circuit d'alta tensió
Altres
09.08
Els germans Kratt
Infantils
09.36
El xai Shaun
Infantils
10.20
Les aventures de Riff i Flat
Infantils
10.35
Prodigiosa: Les aventures de Ladybug i Gat Noir
Infantils
11.00
Robin Hood, el trapella de Sherwood
Infantils
12.05
Els bons ossos bruns: Ja és primavera!
Infantils
13.30
Noticias 24 horas
Informatius
06.00
Seguridad vital
Altres
08.25
Operación Triunfo
Altres
09.00
Españoles en el mundo
Terranova y Nueva Escocia
Altres
12.00
Coronavirus: Última Hora
Altres
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
19.00
20.00
21.00
APM? Extra
Altres
13.55
Telenotícies migdia
Informatius
14.30
Tarda de cine: Secrets compartits
Pel·lícules
15.45
Tarda de cine: Nom en clau: Rose
Pel·lícules
17.30
No tenim vergonya
Altres
19.05
Atrapa'm si pots
Altres
20.00
Telenotícies vespre
Informatius
21.00
Els bons ossos bruns: Ja és primavera!
Infantils
13.30
Oddbods
Infantils
14.08
El xai Shaun
Infantils
14.44
Robin Hood, el trapella de Sherwood
Infantils
15.32
Els germans Kratt
Infantils
16.23
Les aventures de Riff i Flat
Infantils
17.29
Wowzzy Baboom fet a casa
Infantils
17.53
Wowzzy Baboom
Infantils
18.07
Les Sisters
Infantils
18.35
Dinàmiks fet a casa
Per què l'oli i l'aigua no es barregen?
Altres
19.30
Dinàmiks
La mossegada del Tiranosaure
Altres
19.39
Oddbods
Infantils
20.07
Prodigiosa: Les aventures de Ladybug i Gat Noir
Infantils
20.24
Robin Hood, el trapella de Sherwood
Infantils
21.08
Ciutats de mar
Hong Kong
Documentals
21.55
Coronavirus: Última Hora
Altres
13.00
Telediario 1
Informatius
15.00
Sesión de tarde: La llamada de África
Pel·lícules
16.00
Sesión de tarde: Madre soltera
Pel·lícules
17.30
Sesión de tarde: Amor, ladrón, diamantes
Pel·lícules
19.00
Aquí la Tierra
Altres
20.30
Telediario 2
Informatius
21.00
22.00
23.00
0.00
1.00
2.00
3.00
4.00
5.00
Telenotícies vespre
Informatius
21.00
L'endemà. L'economia contagiada
Altres
22.20
Concert
Concert Porto Bello a la Mercè 2019
Altres
23.55
Notícies 3/24
Informatius
01.00
Ciutats de mar
Hong Kong
Documentals
21.55
Els habitants de la fi del món
Utah
Documentals
22.50
Els habitants de la fi del món
Suècia
Documentals
23.30
Ciutats de mar
Hong Kong
Documentals
00.15
El capità de Sir Shackleton
Documentals
01.10
La Segona Guerra Mundial en color
Tancant el cercle
Documentals
02.00
Insectes
Països Baixos
Documentals
02.50
Karakia
Jordi i les illes de ben lluny
Altres
03.20
Xarxa natura
Garraf
Documentals
03.55
Xarxa natura
Garrotxa
Documentals
04.00
L'illa del tresor
Àngel Pavlowsky
Altres
04.05
L'illa del tresor
Rosa Regàs
Altres
04.35
El Faro, cruïlla de camins
Sèries
05.00
Videoclips
Altres
05.50
La película de la semana: 2 Guns
Pel·lícules
22.00
Pel·lícula: Origen
Pel·lícules
23.40
Noticias 24 horas
Informatius
01.55