Web versió mòbil
Diari independent, català, comarcal i democràtic
[X]
Estic registrat i vull presentar-me
Recorda'm
He oblidat la contrasenya
Consulta el text d'ajuda
Registra't gratuïtament
Fes-te subscriptor per 4 € al mes
Identifica't
Subscriu-te
Preu: dia 1 € / mes 6 € / any 48 €
Barcelona
Avui
14º
19º
Dimecres
14º
18º
Dijous
14º
18º
Divendres
14º
21º
Dimarts,
19 març 2024
El Punt Avui
Cercar
Barcelona
Tria el teu municipi
Televisió
Necrològiques
La xarxa
Blogs
Subscriptors
Diccionaris
El temps
Farmàcies
Joc
Entreteniments
Horòscop
Pistes d'esquí de Catalunya
Platges de Catalunya
Hemeroteca
Efemèrides
×
Programació per franges
Tarda del Dilluns, 14 juny de 2021
Gènere:
Selecciona:
Tots
,
Cap
Sèries
Informatius
Infantils
Documentals
Pel·lícules
Esports
Altres
Franges:
Matí
Tarda
Nit
Canals:
Selecciona:
Tots
,
Cap
TV3
33
Esport 3
La 1
La 2
Antena 3
Cuatro
Tele 5
La Sexta
#0
Teledeporte
Clan TVE
Canal + Liga
Disney Channel
Neox
Canal + Deportes
Energy
Nova
Boing
Eurosport
Paramount Channel
Filtrar
Avui
Demà
Dijous
14.00
16.00
18.00
20.00
14.00
14.00
14.15
La 1
Informativo territorial
Més
Informatius
Durada: 15'
14.00
14.50
La 2
Espacios increíbles
Més
Documentals
Durada: 50'
14.00
14.30
Teledeporte
FINA Artistic Swimming Olympic Games Qualification
Esports
Durada: 30'
14.00
15.00
Canal + Liga
Resumen LaLiga SmartBank
Esports
Durada: 60'
14.01
14.23
Clan TVE
Bob Esponja
Més
Infantils
Durada: 22'
14.07
15.17
Paramount Channel
Embrujadas
Sèries
Durada: 70'
14.09
14.37
33
La Pantera Rosa
Més
Infantils
Durada: 28'
14.10
14.40
Boing
Doraemon, el gato cósmico
Més
Infantils
Durada: 30'
14.10
14.40
Disney Channel
El bebé jefazo: vuelta al curro
Més
Infantils
Durada: 30'
14.15
15.00
La 1
Las cosas claras
Més
Altres
Durada: 45'
14.20
15.20
Esport 3
Ladakh. Les peripècies de dos inexperts a 6.000m
Altres
Durada: 60'
14.22
15.21
#0
B.S.O. con Emilio Aragón
Més
Altres
Durada: 59'
14.23
14.45
Clan TVE
Bob Esponja
Més
Infantils
Durada: 22'
14.25
15.15
Energy
CSI Miami
Més
Sèries
Durada: 50'
14.30
15.40
TV3
Telenotícies migdia
Més
Informatius
Durada: 70'
14.30
15.00
Cuatro
Deportes Cuatro en la Eurocopa
Més
Esports
Durada: 30'
14.30
15.10
La Sexta
La Sexta noticias 1ª edición
Més
Informatius
Durada: 40'
14.30
14.40
Teledeporte
FINA Artistic Swimming Olympic Games Qualification
Esports
Durada: 10'
14.30
15.00
Nova
Cocina abierta con Karlos Arguiñano
Més
Altres
Durada: 30'
14.30
15.30
Eurosport
Tour of Slovenia
Més
Esports
Durada: 60'
14.37
15.02
33
El xai Shaun
Més
Infantils
Durada: 25'
14.40
14.50
Teledeporte
Orgullo de medalla
Altres
Durada: 10'
14.40
15.00
Boing
Doraemon, el gato cósmico
Més
Infantils
Durada: 20'
14.40
15.10
Disney Channel
Prodigiosa: Las aventuras de Ladybug
Més
Infantils
Durada: 30'
14.45
15.07
Clan TVE
Henry Danger
Infantils
Durada: 22'
14.50
15.45
La 2
Las recetas de Julie
Més
Altres
Durada: 55'
14.50
15.05
Teledeporte
Campeonato de España de Kitesurf
Esports
Durada: 15'
15.00
16.00
La 1
Telediario 1
Més
Informatius
Durada: 60'
15.00
15.45
Antena 3
Antena 3 Noticias 1
Més
Informatius
Durada: 45'
15.00
17.00
Cuatro
UEFA Euro 2020
Més
Esports
Durada: 120'
15.00
15.40
Tele 5
Informativos Telecinco
Més
Informatius
Durada: 40'
15.00
16.35
Nova
Elif
Altres
Durada: 95'
15.00
16.50
Canal + Liga
LaLiga Smartbank
Esports
Durada: 110'
15.00
17.00
Canal + Deportes
ATP 500 de Halle
Esports
Durada: 120'
15.00
15.25
Boing
Los Thundermans
Infantils
Durada: 25'
15.02
15.52
33
El detectiu Conan
Més
Infantils
Durada: 50'
15.05
15.25
Teledeporte
Evasión
Altres
Durada: 20'
15.07
15.29
Clan TVE
Henry Danger
Infantils
Durada: 22'
15.10
15.30
La Sexta
Jugones
Més
Esports
Durada: 20'
15.10
15.40
Disney Channel
Prodigiosa: Las aventuras de Ladybug
Més
Infantils
Durada: 30'
15.15
16.05
Energy
CSI Miami
Més
Sèries
Durada: 50'
15.17
16.42
Paramount Channel
Colombo
Més
Sèries
Durada: 85'
15.20
15.45
Esport 3
L'home més fort del món
Més
Esports
Durada: 25'
15.20
16.45
Neox
Friends
Sèries
Durada: 85'
15.21
17.59
#0
Pel·lícula: El patriota
Més
Pel·lícules
Durada: 158'
15.25
17.00
Teledeporte
Gira preparación del EuroBasket Women
Més
Esports
Durada: 95'
15.25
15.50
Boing
Los Thundermans
Infantils
Durada: 25'
15.29
15.52
Clan TVE
ICarly
Sèries
Durada: 23'
15.30
15.45
La Sexta
La Sexta meteo
Més
Altres
Durada: 15'
15.30
16.30
Eurosport
Tour of Slovenia
Esports
Durada: 60'
15.40
15.55
TV3
Cuines
Més
Altres
Durada: 15'
15.40
15.45
Tele 5
El tiempo
Més
Altres
Durada: 5'
15.40
16.10
Disney Channel
Los Green en la gran ciudad
Infantils
Durada: 30'
15.45
16.30
Esport 3
Monster Jam Anaheim
Més
Esports
Durada: 45'
15.45
16.30
La 2
Saber y ganar
Més
Altres
Durada: 45'
15.45
16.00
Antena 3
Deportes
Més
Esports
Durada: 15'
15.45
16.00
Tele 5
Deportes
Més
Esports
Durada: 15'
15.45
17.15
La Sexta
Zapeando
Més
Altres
Durada: 90'
15.50
16.15
Boing
Nicky, Ricky, Dicky y Dawn
Infantils
Durada: 25'
15.52
16.38
33
Les tres bessones
Més
Infantils
Durada: 46'
15.52
16.16
Clan TVE
ICarly
Sèries
Durada: 24'
15.55
16.35
TV3
Com si fos ahir
Més
Sèries
Durada: 40'
16.00
16.00
16.20
La 1
Informativo territorial
Més
Informatius
Durada: 20'
16.00
16.02
Antena 3
Cocina abierta con Karlos Arguiñano
Més
Altres
Durada: 2'
16.00
17.00
Tele 5
Sálvame limón
Més
Altres
Durada: 60'
16.02
16.30
Antena 3
El tiempo
Més
Altres
Durada: 28'
16.05
16.55
Energy
CSI Miami
Més
Sèries
Durada: 50'
16.10
16.40
Disney Channel
Los Green en la gran ciudad
Infantils
Durada: 30'
16.15
16.25
Boing
Teen Titans Go
Infantils
Durada: 10'
16.16
16.21
Clan TVE
Kid-e-Cat
Infantils
Durada: 5'
16.20
16.35
La 1
El tiempo
Més
Altres
Durada: 15'
16.21
16.26
Clan TVE
Kid-e-Cat
Infantils
Durada: 5'
16.25
16.40
Boing
Teen Titans Go
Infantils
Durada: 15'
16.26
16.33
Clan TVE
Bing
Infantils
Durada: 7'
16.30
16.50
Esport 3
NBA
Esports
Durada: 20'
16.30
18.15
La 2
Grandes documentales
Més
Documentals
Durada: 105'
16.30
17.45
Antena 3
Amar es para siempre
Més
Sèries
Durada: 75'
16.30
18.30
Eurosport
Roland Garros
Més
Esports
Durada: 120'
16.33
16.40
Clan TVE
Pocoyó
Infantils
Durada: 7'
16.35
20.15
TV3
Tot es mou
Més
Altres
Durada: 220'
16.35
17.35
La 1
Dos vidas
Més
Sèries
Durada: 60'
16.35
18.00
Nova
La patrona
Altres
Durada: 85'
16.38
17.01
33
Noddy, un detectiu al País de les Joguines
Més
Infantils
Durada: 23'
16.40
16.52
Clan TVE
44 Gatos
Infantils
Durada: 12'
16.40
16.50
Boing
¡Los Fungies!
Infantils
Durada: 10'
16.40
17.05
Disney Channel
El bebé jefazo: vuelta al curro
Més
Infantils
Durada: 25'
16.42
18.21
Paramount Channel
Colombo
Més
Sèries
Durada: 99'
16.45
18.30
Neox
Modern Family
Més
Sèries
Durada: 105'
16.50
17.05
Esport 3
Custom Runeglifberg
Altres
Durada: 15'
16.50
17.35
Canal + Liga
La casa del fútbol
Esports
Durada: 45'
16.50
17.05
Boing
¡Los Fungies!
Infantils
Durada: 15'
16.52
17.05
Clan TVE
44 Gatos
Infantils
Durada: 13'
16.55
17.45
Energy
NCIS: Los Ángeles
Més
Sèries
Durada: 50'
17.00
18.00
Cuatro
Deportes Cuatro en la Eurocopa
Més
Esports
Durada: 60'
17.00
20.00
Tele 5
Sálvame naranja
Més
Altres
Durada: 180'
17.00
19.35
Teledeporte
European Rhythmic Gymnastics Championships
Més
Esports
Durada: 155'
17.00
19.00
Canal + Deportes
ATP 500 de Londres
Esports
Durada: 120'
17.01
17.16
33
Els mixets
Més
Infantils
Durada: 15'
17.05
18.45
Esport 3
Copa del Rei d'hoquei patins
Més
Esports
Durada: 100'
17.05
17.10
Clan TVE
Simon
Infantils
Durada: 5'
17.05
17.15
Boing
Manzana y Cebolleta
Infantils
Durada: 10'
17.05
17.10
Disney Channel
Sandra Pelusa
Més
Infantils
Durada: 5'
17.10
17.17
Clan TVE
Hey Duggee
Infantils
Durada: 7'
17.10
17.40
Disney Channel
El bebé jefazo: vuelta al curro
Més
Infantils
Durada: 30'
17.15
20.00
La Sexta
Más vale tarde
Més
Altres
Durada: 165'
17.15
17.35
Boing
Manzana y Cebolleta
Infantils
Durada: 20'
17.16
17.32
33
Wow! English Method
Més
Infantils
Durada: 16'
17.17
17.38
Clan TVE
Las pistas de Blue y tú
Infantils
Durada: 21'
17.32
17.57
33
El Mic i els seus amics
Més
Infantils
Durada: 25'
17.35
18.30
La 1
Servir y proteger
Més
Sèries
Durada: 55'
17.35
18.00
Canal + Liga
LaLiga ZAP
Esports
Durada: 25'
17.35
17.45
Boing
El mundo de Craig
Infantils
Durada: 10'
17.38
17.45
Clan TVE
Momonsters
Infantils
Durada: 7'
17.40
17.55
Disney Channel
¡¡¡Alvinnn!!! y las Ardillas
Més
Altres
Durada: 15'
17.45
19.00
Antena 3
Ahora caigo
Més
Altres
Durada: 75'
17.45
17.52
Clan TVE
Momonsters
Infantils
Durada: 7'
17.45
18.00
Boing
El mundo de Craig
Infantils
Durada: 15'
17.45
18.35
Energy
NCIS: Los Ángeles
Més
Sèries
Durada: 50'
17.52
18.11
Clan TVE
Peppa Pig
Infantils
Durada: 19'
17.55
18.05
Disney Channel
¡¡¡Alvinnn!!! y las Ardillas
Més
Altres
Durada: 10'
17.57
18.15
33
Una mà de contes
Més
Infantils
Durada: 18'
17.59
19.29
#0
Pel·lícula: Venganza: Conexión Estambul
Més
Pel·lícules
Durada: 90'
18.00
18.00
19.55
Cuatro
UEFA Euro 2020
Més
Esports
Durada: 115'
18.00
18.55
Nova
Marina
Altres
Durada: 55'
18.00
20.00
Canal + Liga
LaLiga Santander
Esports
Durada: 120'
18.00
18.25
Boing
El asombroso mundo de Gumball
Infantils
Durada: 25'
18.05
18.10
Disney Channel
Sandra Pelusa
Més
Infantils
Durada: 5'
18.10
18.25
Disney Channel
¡¡¡Alvinnn!!! y las Ardillas
Més
Altres
Durada: 15'
18.11
18.23
Clan TVE
PJ Masks
Infantils
Durada: 12'
18.15
18.37
33
Leo, el guardabosc
Més
Infantils
Durada: 22'
18.15
19.00
La 2
Documenta2
Més
Documentals
Durada: 45'
18.21
20.12
Paramount Channel
Agatha Christie's Marple
Més
Sèries
Durada: 111'
18.23
18.45
Clan TVE
La Patrulla Canina
Infantils
Durada: 22'
18.25
18.50
Boing
Viajes Pokémon
Infantils
Durada: 25'
18.25
18.40
Disney Channel
¡¡¡Alvinnn!!! y las Ardillas
Més
Altres
Durada: 15'
18.30
19.30
La 1
El cazador
Més
Altres
Durada: 60'
18.30
20.00
Neox
The Big Bang Theory
Sèries
Durada: 90'
18.30
19.30
Eurosport
Roland Garros
Esports
Durada: 60'
18.35
19.30
Energy
NCIS: Los Ángeles
Més
Sèries
Durada: 55'
18.37
18.47
33
Wow! English Method
Més
Infantils
Durada: 10'
18.40
19.10
Disney Channel
Los Green en la gran ciudad
Infantils
Durada: 30'
18.45
20.35
Esport 3
EHF Champions League
Més
Esports
Durada: 110'
18.45
18.56
Clan TVE
Ricky Zoom
Infantils
Durada: 11'
18.47
19.10
33
Robin Hood, el trapella de Sherwood
Més
Infantils
Durada: 23'
18.50
19.00
Boing
Teen Titans Go
Infantils
Durada: 10'
18.55
19.55
Nova
Caer en tentación
Altres
Durada: 60'
18.56
19.03
Clan TVE
Meteoheroes
Infantils
Durada: 7'
19.00
19.55
La 2
Las recetas de Julie
Més
Altres
Durada: 55'
19.00
20.00
Antena 3
¡Boom!
Més
Altres
Durada: 60'
19.00
19.15
Boing
Teen Titans Go
Infantils
Durada: 15'
19.03
19.10
Clan TVE
Meteoheroes
Infantils
Durada: 7'
19.10
19.38
33
Pat, el gos
Més
Infantils
Durada: 28'
19.10
19.17
Clan TVE
Meteoheroes
Infantils
Durada: 7'
19.10
19.25
Disney Channel
Los Green en la gran ciudad
Més
Infantils
Durada: 15'
19.15
19.25
Boing
Ben 10
Infantils
Durada: 10'
19.17
19.29
Clan TVE
Gigantosaurus
Infantils
Durada: 12'
19.25
19.40
Boing
Ben 10
Infantils
Durada: 15'
19.25
19.30
Disney Channel
Sandra Pelusa
Més
Infantils
Durada: 5'
19.29
20.13
#0
Blue Bloods: familia de policías
Més
Sèries
Durada: 44'
19.29
19.40
Clan TVE
Gormiti
Infantils
Durada: 11'
19.30
20.30
La 1
España directo
Més
Altres
Durada: 60'
19.30
20.00
Eurosport
Head to Head
Esports
Durada: 30'
19.30
20.00
Disney Channel
El bebé jefazo: vuelta al curro
Més
Infantils
Durada: 30'
19.30
20.10
Energy
NCIS: Los Ángeles
Més
Sèries
Durada: 40'
19.35
19.50
Teledeporte
TDP club
Esports
Durada: 15'
19.38
20.00
33
Xavier Enigma i el museu secret
Més
Infantils
Durada: 22'
19.40
20.02
Clan TVE
Una casa de locos
Infantils
Durada: 22'
19.40
19.50
Boing
¡Los Fungies!
Infantils
Durada: 10'
19.50
20.00
Teledeporte
Orgullo de medalla
Altres
Durada: 10'
19.50
20.05
Boing
¡Los Fungies!
Infantils
Durada: 15'
19.55
20.25
La 2
El cazador de cerebros
Més
Altres
Durada: 30'
19.55
20.00
Cuatro
El tiempo
Més
Altres
Durada: 5'
19.55
20.30
Nova
Betty en NY
Altres
Durada: 35'
20.00
20.00
20.15
33
Info K
Més
Infantils
Durada: 15'
20.00
21.00
Antena 3
Pasapalabra
Més
Altres
Durada: 60'
20.00
21.00
Tele 5
La Eurocopa: juntos en Mediaset
Més
Esports
Durada: 60'
20.00
20.55
La Sexta
La Sexta noticias 2ª edición
Més
Informatius
Durada: 55'
20.00
20.15
Teledeporte
TDP Club LaLiga SmartBank
Esports
Durada: 15'
20.00
21.00
Eurosport
Tour of Slovenia
Més
Esports
Durada: 60'
20.00
21.00
Canal + Liga
Especiales LaLiga Fin de Temporada
Esports
Durada: 60'
20.00
20.30
Disney Channel
El bebé jefazo: vuelta al curro
Infantils
Durada: 30'
20.02
20.14
Clan TVE
Rocky Kwaterner
Infantils
Durada: 12'
20.05
20.15
Boing
Manzana y Cebolleta
Infantils
Durada: 10'
20.14
20.26
Clan TVE
Rocky Kwaterner
Infantils
Durada: 12'
20.15
21.00
TV3
Està passant
Més
Altres
Durada: 45'
20.15
20.40
33
Dracs: Cap a nous horitzons
Més
Infantils
Durada: 25'
20.15
20.35
Boing
Manzana y Cebolleta
Infantils
Durada: 20'
20.25
20.45
La 2
La 2 express
Més
Informatius
Durada: 20'
20.26
20.48
Clan TVE
Bob Esponja
Més
Infantils
Durada: 22'
20.30
21.00
La 1
Aquí la Tierra
Més
Altres
Durada: 30'
20.30
21.00
Disney Channel
Prodigiosa: Las aventuras de Ladybug
Més
Infantils
Durada: 30'
20.35
20.55
Esport 3
Km 0
Més
Esports
Durada: 20'
20.35
21.00
Boing
Doraemon, el gato cósmico
Més
Infantils
Durada: 25'
×
Close