Televisió

Programació

6.00
7.00
8.00
9.00
10.00
11.00
12.00
13.00
Notícies 3/24
Informatius
06.00
TN matí
Informatius
07.30
Els matins
Altres
08.30
Planta baixa
Altres
11.00
Telenotícies comarques
Informatius
13.55
Megaminimals
Infantils
06.00
Els Croods: L'origen
Infantils
06.25
L'equip Spike
Infantils
06.48
Robin Hood, el trapella de Sherwood
Infantils
07.38
George de la jungla
Infantils
08.03
Léonard
Infantils
08.35
El Mic i els seus amics
Infantils
09.00
Kiwi
Infantils
09.27
BabyRiki
Infantils
09.37
Zoobabu
Infantils
09.47
The baby triplets
Infantils
09.54
Veterinaris
Documentals
10.00
Kukurota
: Els Rècords
Altres
10.35
Léonard
Infantils
11.00
Dinàmiks
Les llimones electritzants
Altres
11.33
En Grizzy i els lèmmings
Infantils
12.01
Quin crac, l'Angelo!
Infantils
12.42
Les Sisters
Infantils
13.30
Noticias 24 horas
Informatius
06.00
Telediario matinal
Informatius
06.30
La hora de La 1
Altres
08.00
La hora de la actualidad
Altres
10.00
Cocina al punto con Peña y Tamara
Arroz a la zamorana
Altres
13.00
Informativo territorial
Informatius
13.55
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
19.00
20.00
21.00
Telenotícies comarques
Informatius
13.55
Telenotícies migdia
Informatius
14.30
Cuines
Mandonguilles de búrgul
Altres
15.40
Com si fos ahir
Sèries
15.55
Tot es mou
Altres
16.35
Està passant
Altres
20.15
Telenotícies vespre
Informatius
21.00
Les Sisters
Infantils
13.30
El xai Shaun
Infantils
14.16
El detectiu Conan
Infantils
15.05
Les tres bessones
Infantils
15.51
El xai Shaun
Infantils
16.40
Pingu
Infantils
16.59
El Mic i els seus amics
Infantils
17.30
Una mà de contes
Infantils
17.55
El dia que el Henry va conèixer...
Infantils
18.12
Bob, el manetes
Infantils
18.27
La família Teixó-Guineu
Infantils
18.48
Pat, el gos
Infantils
19.13
Les Sisters
Infantils
19.37
Info K
Infantils
20.00
Robin Hood, el trapella de Sherwood
Infantils
20.15
Mike el magnífic
Infantils
20.50
Els pingüins de Madagascar
Infantils
21.13
El gran dictat
Altres
21.55
Informativo territorial
Informatius
13.55
Como Sapiens
Altres
14.10
Telediario 1
Informatius
15.00
Informativo territorial
Informatius
15.55
El tiempo
Altres
16.15
Mercado central
Sèries
16.30
Servir y proteger
Sèries
17.15
Acacias 38
Sèries
18.15
El cazador
Altres
19.10
España directo
Altres
20.00
Aquí la Tierra
Altres
20.30
Telediario 2
Informatius
21.00
22.00
23.00
0.00
1.00
2.00
3.00
4.00
5.00
Telenotícies vespre
Informatius
21.00
Polònia
Altres
22.05
Persona infiltrada
Els Catarres-Família Boleda Franco
Altres
22.45
Persona infiltrada
Jair Domínguez-Família Borràs Rayo
Altres
23.50
Més 324
Altres
00.40
Notícies 3/24
Informatius
02.15
El gran dictat
Altres
21.55
El documental
Documentals
22.05
Concert Essencial a Lleida
Altres
23.10
Una història inquietant
Documentals
00.15
El documental
Documentals
01.10
Concert Essencial a Lleida
Altres
02.10
El món des de l'aire
Del bosc d'Epping a Blicking Hall
Documentals
03.10
Km33
Índia
Documentals
03.35
Cuina nòrdica amb Tareq Taylor
Nynäshamn, Suècia
Documentals
04.15
Karakia
Sara, Yaoundé
Altres
04.40
L'illa del tresor
Sergi Pàmies
Altres
05.15
Thalassa
El viatge dels sardinals
Altres
05.17
Videoclips
Altres
05.45
Telediario 2
Informatius
21.00
Pel·lícula: La lista negra
Pel·lícules
22.10
Viaje al centro de la tele
Tocata, éxitos nacionales
Altres
23.35
Viaje al centro de la tele
Especial Aplauso, éxitos nacionales
Altres
00.35
Bloqueados por el muro
Altres
01.35
La noche en 24 horas
Informatius
02.25
Noticias 24 horas
Informatius
04.15