Televisió

Programació

6.00
7.00
8.00
9.00
10.00
11.00
12.00
13.00
Notícies 3/24
Informatius
06.00
TN matí
Informatius
08.00
Els matins
Altres
08.30
Planta baixa
Altres
11.00
Mic
Infantils
06.00
Dracs: Els genets de l'illa del Fred
Infantils
06.19
Les tres bessones
Infantils
06.42
Zafari
Infantils
07.32
Robin Hood, el trapella de Sherwood
Infantils
07.57
El dia que el Henry va conèixer...
Infantils
08.45
El Mic i els seus amics
Infantils
09.00
Wow! English Method
The Day Trip
Altres
09.28
Counting with Paula
Infantils
09.34
Lily's Driftwood Bay
Infantils
09.43
BabyRiki
Infantils
09.49
Wow! English Method
Johny Johny
Altres
09.54
Info K
Infantils
10.00
Objectiu 2030
Vida submarina
Altres
10.20
Dinàmiks
Altres
10.30
Veterinaris
Documentals
11.00
Els germans Kratt
Infantils
11.30
Yakari
Infantils
12.15
En Grizzy i els lèmmings
Infantils
12.53
Noticias 24 horas
Informatius
06.00
Telediario matinal
Informatius
07.00
Los desayunos de TVE
Informatius
08.25
La mañana
Altres
10.00
Coronavirus: Última Hora
Altres
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
19.00
20.00
21.00
Planta baixa
Altres
11.00
Telenotícies migdia
Informatius
14.30
Cuines al límit
Menú per a tots els gustos
Altres
15.50
Tot es mou
Altres
16.25
Està passant
Altres
20.20
Telenotícies vespre
Informatius
21.00
En Grizzy i els lèmmings
Infantils
12.53
Les Sisters
Infantils
14.05
Manduka
Experiment d'albergínia-Dani Jiménez
Altres
15.15
El xai Shaun
Infantils
15.40
Les tres bessones
Infantils
16.09
Comptem amb la Paula
Infantils
16.58
El Mic i els seus amics
Infantils
17.30
Una mà de contes
Infantils
17.56
Oddbods
Infantils
18.28
Els germans Kratt
Infantils
18.45
Wowzzy Baboom fet a casa
Infantils
19.30
Wowzzy Baboom
Infantils
19.38
Objectiu 2030
Vida terrestre
Altres
20.08
Robin Hood, el trapella de Sherwood
Infantils
20.20
Dinàmiks
El mico escalador
Altres
20.55
Yakari
Infantils
21.25
Concerts confinats
Maruja Limón: Olvido/Mabel Flores i Alicia Rey: Todo irá bien/Dani López: Diguem bon dia/Cobla Orque
Altres
21.55
Coronavirus: Última Hora
Altres
13.00
Telediario 1
Informatius
15.00
Informativo territorial
Informatius
16.00
El tiempo
Altres
16.15
Mercado central
Sèries
16.30
Servir y proteger
Sèries
17.20
Acacias 38
Sèries
17.50
El cazador
Altres
18.15
España directo
Altres
19.05
Aquí la Tierra
Altres
20.30
Telediario 2
Informatius
21.00
22.00
23.00
0.00
1.00
2.00
3.00
4.00
5.00
Telenotícies vespre
Informatius
21.00
Zona zàping
Altres
22.05
La gran pel·lícula: Jo, Tonya
Pel·lícules
22.45
Més 324
Altres
00.45
Notícies 3/24
Informatius
02.15
Bàlsam
El somni d'Orfeu
Documentals
22.00
Tatuats pels Pirineus
En Batoies, les crispetes de fajol i Santa Pau
Documentals
22.35
Tatuats pels Pirineus
El Ripollès: Natura, tradicions i un drac
Documentals
23.25
Thalassa
La paupa, una pesca amb les mans
Altres
00.10
Thalassa
Busseig d'alta muntanya
Altres
00.30
La Segona Guerra Mundial en color
Victòria a Europa
Documentals
00.45
Bàlsam
El somni d'Orfeu
Documentals
01.35
Tatuats pels Pirineus
En Batoies, les crispetes de fajol i Santa Pau
Documentals
02.00
Tatuats pels Pirineus
El Ripollès: Natura, tradicions i un drac
Documentals
02.50
Els habitants de la fi del món
Hongria
Documentals
03.30
L'illa del tresor
Benedetta Tagliabue
Altres
04.15
L'illa del tresor
Serge Lòpez
Altres
04.40
El Faro, cruïlla de camins
Sèries
05.05
Videoclips
Altres
05.55
Telediario 2
Informatius
21.00
Pel·lícula: Plan de vuelo: Desaparecida
Pel·lícules
22.05
Pel·lícula: Los ángeles de Charlie
Pel·lícules
23.35
Fugitiva
La obsesión
Sèries
01.05
Noticias 24 horas
Informatius
02.15