Televisió

Programació

6.00
7.00
8.00
9.00
10.00
11.00
12.00
13.00
Notícies locals
Informatius
06.30
Notícies en xarxa
Informatius
07.00
L'entrevista
Programa d'entrevistes presentat per Mònica Hernández
Informatius
09.00
Ben trobats
Magazín presentat per Clara Tena
Altres
10.00
Notícies locals
Informatius
12.00
L'entrevista
Informatius
13.00
Notícies 3/24
Informatius
06.00
Els matins
Altres
08.00
Espai Terra
Altres
13.25
Mic
Infantils
06.01
Les tres bessones
Infantils
06.31
El petit drac Coco
Infantils
07.25
El Mic i els seus amics
Sèries
08.00
Lulú Brum-brum
Infantils
08.25
Els germans Kratt
Infantils
09.05
Kung Fu Panda: Llegendes increïbles
Infantils
09.55
L'Òliba i companyia
Infantils
10.40
Espies de veritat
Infantils
11.08
Gat i gos
Infantils
11.58
Rekkit, el conill màgic
Infantils
12.48
Shin Chan
Infantils
13.38
El món a RAC1
Altres
07.00
Televenda
Altres
09.55
La segona hora
Altres
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
19.00
20.00
21.00
Notícies locals
Informatius
14.00
Ben trobats
Altres
15.00
Notícies locals
Informatius
17.00
Caminant per Catalunya
Canigó 2 (Cortalets - Batera)
Documentals
18.00
Religions
Presentat per Mireia Rourera
Altres
19.00
L'hora d'anglès (English Hour)
Altres
19.25
Notícies locals
Informatius
20.00
L'illa de Robinson
Programa d'anàlisi de l'actualitat conduït per Jordi Còdol
Informatius
21.15
Telenotícies comarques
Informatius
14.00
Telenotícies migdia
Informatius
14.30
Cuines
Gachas amb brou picant
Altres
15.45
Nashville
El que veus és country
Sèries
15.50
Unitat d'investigació
Supervivent
Sèries
16.40
Divendres
Altres
17.35
Telenotícies vespre
Informatius
21.00
Shin Chan
Infantils
13.38
El detectiu Conan
Infantils
14.28
Bola de drac Z Kai
Infantils
15.20
Kung Fu Panda: Llegendes increïbles
Infantils
16.10
Dora, l'exploradora
Infantils
16.55
Pat, el carter: Servei d'entregues especial
Infantils
17.20
El Mic i els seus amics
Infantils
18.02
Loopdidoo
Infantils
18.30
Bola & Bill
Infantils
18.50
Els germans Kratt
Infantils
19.25
Gat i gos
Infantils
20.15
El detectiu Conan
Infantils
21.05
Tria 33
Altres
21.55
Arucitys
Altres
14.00
Monk
Monk y la mujer del capitán
Sèries
18.00
8 al dia
Altres
19.30
22.00
23.00
0.00
1.00
2.00
3.00
4.00
5.00
L'illa de Robinson
Programa d'anàlisi de l'actualitat conduït per Jordi Còdol
Informatius
21.15
Enderrock TV
Programa presentat per Sandra Tello
Altres
22.45
Notícies locals
Informatius
23.05
Alguna pregunta més?
Altres
22.00
El Foraster
Andorra especial
Altres
22.40
El Foraster
Castellfollit de la Roca
Altres
23.40
Tria 33
Altres
00.30
Més 3/24
Altres
00.45
El Faro, cruïlla de camins
Sèries
02.20
Ritmes a l'estudi
Altres
03.10
Blues a l'estudi
Altres
04.10
Jazz a l'estudi
Altres
05.10
Tria 33
Altres
21.55
Amb filosofia
El treball
Documentals
22.05
60 minuts
Documentals
22.35
A taula
A Malta
Documentals
00.30
A taula
A Flandes
Documentals
00.55
Les costes franceses des de l'aire
Dieppe
Documentals
01.25
Amb filosofia
El treball
Documentals
01.30
60 minuts
Documentals
02.00
Ritmes a l'estudi
Altres
02.55
Blues a l'estudi
Altres
03.55
Jazz a l'estudi
Altres
04.55
Videoclips catalans
Altres
05.55
8 al dia
Altres
19.30
Gran cinema: Una cançó del passat
Pel·lícules
22.30
Bron (El puente)
Sèries
00.40
Clips
Altres
02.40