Televisió

Programació

Dissabte, 19 agost de 2017
6.00
7.00
8.00
9.00
10.00
11.00
12.00
13.00
Notícies locals
Informatius
09.30
Fòrum gastronòmic
Jordi Vilà
Informatius
10.00
Fora de lloc
Ripollès
Altres
11.00
De tee a green
Esports
11.30
Diada castellera de la Bisbal del Penedès
Altres
12.00
Notícies 3/24
Informatius
06.00
Mic
Infantils
06.01
Vicky, el víking
Infantils
06.27
Pat, el carter: Servei d'entregues especial
Infantils
07.20
Nils Holgersson
Infantils
08.00
Mic
Infantils
08.35
El meu cavaller i jo
Infantils
09.00
Prodigiosa: Les aventures de Ladybug i Gat Noir
Infantils
09.30
La família del Super3
Infantils
10.40
Els germans Kratt
Infantils
11.05
Espies de veritat
Infantils
11.55
La casa d'Anubis
Infantils
12.45
Els pingüins de Madagascar
Infantils
13.35
8 de 8
Altres
07.15
Televenda
Altres
09.55
The Border
Sèries
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
19.00
20.00
21.00
Diada castellera de la Bisbal del Penedès
Altres
12.00
Caminant per Catalunya
Camí ramader d'Osona
Documentals
15.30
Festival de Cap Roig 2017
Informatius
16.00
Gaudeix la festa
Festa Major de Gràcia
Documentals
16.30
Notícies locals
Informatius
16.55
Les tres Bessones i l'enigma del Quixot
Pel·lícules
18.00
Caminant per Catalunya
Montseny-Gualba
Documentals
19.15
Notícies locals
Informatius
20.00
Converses amb el Banc Sabadell
Apps, negoci o risc
Informatius
21.00
Notícies 3/24
Informatius
06.00
Telenotícies migdia
Informatius
14.30
Tarda de cine: L'altra
Pel·lícules
15.40
Tarda de cine: La bona vida em mata
Pel·lícules
17.20
Tarda de cine: Grand Piano
Pel·lícules
19.00
Ja t'ho faràs
Com criatures
Altres
20.30
Telenotícies vespre
Informatius
21.00
Els pingüins de Madagascar
Infantils
13.35
Les misterioses ciutats d'or
Infantils
14.20
Súper 4
Infantils
15.10
Doraemon
Infantils
16.00
Les investigacions de la Mirette
Infantils
16.50
K3
Infantils
17.17
Vicky, el víking
Infantils
17.40
L'inspector Gadget
Infantils
18.18
Yakari
Infantils
18.40
Zoom, el dofí blanc
Infantils
19.26
El meu cavaller i jo
Infantils
20.04
Kukurota
Els excavadors
Altres
20.36
Salve, rei Julien!
Infantils
21.10
La història de Cuba lliure
Documentals
21.55
The Border
Sèries
13.00
Arucitys Summer
Altres
15.10
Asuntos de Estado
La guerra en casa
Sèries
17.00
El guardià
Sèries
21.20
22.00
23.00
0.00
1.00
2.00
3.00
4.00
5.00
Autèntics.cat
Informatius
22.00
Enderrock TV Mix
Altres
22.45
Cicle JajaJazz
El triangle del senglar
Altres
23.00
Notícies locals
Informatius
00.35
Nit especial sobre el terrorisme jihadista
Informatius
22.00
El Faro, cruïlla de camins
Sèries
01.25
Ritmes a l'aula
Altres
02.20
Cava de blues
Altres
02.50
Fusió i swing a l'estudi
Altres
03.35
Ritmes a l'estudi
Altres
04.20
Jazz a l'estudi
Altres
05.20
Videoclips catalans
Altres
05.50
La història de Cuba lliure
Documentals
21.55
Pel·lícula: L'últim ball de Carmen Amaya
Pel·lícules
23.44
Argentina: els 500 nens robats de la dictadura
Documentals
01.08
A taula
Al Jura de Suàbia
Documentals
02.01
Les costes franceses des de l'aire
Calvi
Documentals
02.27
Les costes franceses des de l'aire
Les Sables-d'Olonne
Documentals
02.36
Ritmes a l'aula
Altres
02.45
Cava de blues
Altres
03.15
Fusió i swing a l'estudi
Altres
04.00
Ritmes a l'estudi
Altres
04.45
Videoclips catalans
Altres
05.45
El guardià
Sèries
21.20
Gran cinema: Nixon
Pel·lícules
22.10
Clips
Altres
02.30