Televisió

Programació

Diumenge, 22 setembre de 2019
6.00
7.00
8.00
9.00
10.00
11.00
12.00
13.00
Notícies locals
Altres
10.00
Protagonistes
Noemí Cortès
Altres
10.30
Missa de Montserrat
Altres
11.00
Festival Internacional Orgue de Montserrat 2019
Altres
12.30
Notícies 3/24
Informatius
06.00
Signes dels temps
Altres
10.30
Notícies 3/24
Informatius
11.00
Polònia
Altres
13.05
APM? Extra
Altres
13.50
Mic
Infantils
06.01
Les tres bessones
Infantils
06.32
La roca dels Frarets
Infantils
07.20
El Mic i els seus amics
Infantils
07.47
Kikoriki
Infantils
08.14
Els Dringuets
Infantils
08.36
Els Mini Ninges
Infantils
08.58
Rat Rank
Infantils
10.25
Tib i Tatoum
Infantils
10.50
Les Sisters
Infantils
11.14
Prodigiosa: Les aventures de Ladybug i Gat Noir
Infantils
11.39
Robin Hood, el trapella de Sherwood
Infantils
12.23
Els germans Kratt
Infantils
12.48
Kung Fu Panda: Llegendes increïbles
Infantils
13.33
8 de 8
Altres
06.00
Catalunya Blues
Altres
06.30
RAC1
Altres
07.00
Televenda
Altres
09.49
El Barça juga a 8tv
Esports
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
19.00
20.00
21.00
Festival Internacional Orgue de Montserrat 2019
Altres
12.30
L'entrevista
Miquel Iceta
Altres
14.00
De tee a green
Altres
15.00
Notícies locals
Altres
15.30
Hoquei en joc
Altres
16.00
Notícies locals
Altres
18.00
Protagonistes
Noemí Cortès
Altres
19.00
Notícies locals
Altres
19.30
En joc
Altres
20.00
Notícies locals
Altres
21.30
APM? Extra
Altres
13.50
Telenotícies migdia
Informatius
14.30
Tarda de cine: Als meus somnis
Pel·lícules
15.40
Tarda de cine: Cold Mountain
Pel·lícules
17.25
Atrapa'm si pots
Altres
20.00
Telenotícies vespre
Informatius
21.00
Kung Fu Panda: Llegendes increïbles
Infantils
13.33
Salve, rei Julien!
Infantils
14.18
Oddbods
Infantils
15.01
Manduka
Ensaladilla per un tub-Carla Laubaló
Altres
15.35
Pel·lícula: Les aventures del petit fantasma
Pel·lícules
16.03
Pel·lícula: Tom i Jerry: la pel·lícula
Pel·lícules
17.26
Oddbods
Infantils
18.44
En Grizzy i els lèmmings
Infantils
19.18
Els bons ossos bruns: Un estiu solprenent
Infantils
20.25
Curtcircuit 33
Altres
21.55
El Barça juga a 8tv
Esports
13.00
Zap 8/Interferencias
Altres
14.47
Barcelonautes
Altres
15.17
Pel·lícula: Traidores a su sangre
Pel·lícules
15.43
Pel·lícula: Scott en la Antártida
Pel·lícules
17.42
Pel·lícula: Vuelta al infierno
Pel·lícules
19.49
22.00
23.00
0.00
1.00
2.00
3.00
4.00
5.00
Castells en xarxa
Programa casteller
Altres
22.00
Notícies locals
Altres
23.00
30 minuts
Documentals
22.00
This Is Art
Alegria
Altres
22.45
El divan
Victoria Molins
Altres
23.45
Temps d'aventura
Esports
00.45
Notícies 3/24
Informatius
01.10
Ritmes a l'aula
Altres
03.00
Cava de blues
Altres
03.30
Fusió i swing a l'estudi
Altres
04.15
Jazz a l'estudi
Altres
05.00
Curtcircuit 33
Altres
21.55
Històries de llegenda: El somni aconseguit
Pel·lícules
22.15
Un poble francès
El compromís
Sèries
23.30
24 h Europe. The Next Generation
Documentals
01.05
Curtcircuit 33
Altres
03.05
Històries de llegenda: El somni aconseguit
Pel·lícules
03.25
L'illa del tresor
Beatriz de Moura
Altres
04.35
L'illa del tresor
Bisbe Vives
Altres
04.55
Bèsties
El falcó
Documentals
05.25
Videoclips catalans
Altres
05.50
Pel·lícula: Ricochet
Pel·lícules
22.00
Pel·lícula: Con las manos ensangrentadas
Pel·lícules
23.59
Televenda
Altres
01.44