Televisió

Programació

6.00
7.00
8.00
9.00
10.00
11.00
12.00
13.00
Notícies 3/24
Informatius
06.00
Planta baixa
Altres
11.00
Megaminimals
Infantils
06.00
Les tres bessones
Infantils
06.37
Dino tren
Infantils
07.25
El Mic i els seus amics
Infantils
08.00
El dia que el Henry va conèixer...
Infantils
08.26
Pirata i Capitano
Infantils
08.43
Robin Hood, el trapella de Sherwood
Infantils
09.18
Info K
Infantils
10.03
Els germans Kratt
Infantils
10.20
Veterinaris
Documentals
11.05
Les aventures de Riff i Flat
Infantils
11.35
Yakari
Infantils
11.49
Robin Hood, el trapella de Sherwood
Infantils
12.27
En Grizzy i els lèmmings
Infantils
13.14
Les Sisters
Infantils
13.50
Noticias 24 horas
Informatius
06.00
Telediario matinal
Informatius
07.30
Noticias 24 horas
Informatius
09.00
La mañana
Altres
10.00
Coronavirus: Última Hora
Altres
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
19.00
20.00
21.00
Planta baixa
Altres
11.00
Telenotícies migdia
Informatius
14.30
Cuines
Carxofes amb rovells
Altres
15.50
Cuines
Magret amb cruixent d'espècies
Altres
16.05
Jo també em quedo a casa
#EnsEnSortirem
Sèries
16.20
Joc de cartes
Millor restaurant tradicional a Tossa
Altres
16.35
Tot es mou
Altres
17.35
Està passant
Altres
20.25
Telenotícies vespre
Informatius
21.00
Les Sisters
Infantils
13.50
Pel·lícula: El regne de les granotes
Pel·lícules
14.35
Manduka
Arròs anem al gra-Mireia Oriol
Altres
15.57
Comptem amb la Paula
Infantils
16.24
Una mà de contes
Infantils
17.04
El Mic i els seus amics
Infantils
17.30
Les tres bessones
Infantils
17.57
Oddbods
Infantils
18.22
Els germans Kratt
Infantils
18.48
Info K
Infantils
19.30
Robin Hood, el trapella de Sherwood
Infantils
19.45
Info K
Infantils
20.31
En Grizzy i els lèmmings
Infantils
20.48
Dinàmiks
La capsa màgica
Altres
21.16
En Grizzy i els lèmmings
Infantils
21.47
El gran dictat
Altres
21.55
Coronavirus: Última Hora
Altres
13.00
Telediario 1
Informatius
15.00
Informativo territorial
Informatius
16.00
El tiempo
Altres
16.15
Mercado central
Sèries
16.30
Servir y proteger
Sèries
17.20
Acacias 38
Sèries
17.50
España directo
Altres
18.50
Aquí la Tierra
Altres
20.30
Telediario 2
Informatius
21.00
22.00
23.00
0.00
1.00
2.00
3.00
4.00
5.00
Telenotícies vespre
Informatius
21.00
Primera línia
Altres
22.10
Alguna pregunta més?
Altres
22.20
La Familia Irreal
Altres
22.55
Notícies 3/24
Informatius
01.05
El gran dictat
Altres
21.55
Ballar
Ballar i evadir-se
Altres
22.10
Making of Maremar
Altres
22.35
Pel·lícula: Flames a la fosca
Pel·lícules
23.05
Porca misèria
Els millors anys de les nostres vides
Sèries
00.00
Ballar
Ballar i evadir-se
Altres
01.00
Making of Maremar
Altres
01.25
L'Alguer, un pentagrama com un carrer
Documentals
01.55
Pel·lícula: Ciutat salvatge
Pel·lícules
03.00
Xarxa natura
Aiguabarreig
Documentals
03.55
Xarxa natura
Mas de Melons-Alfés
Documentals
04.00
Camins per anar a l'escola
El camí per anar a l'escola de la Devi
Documentals
04.05
Camins per anar a l'escola
El camí per anar a l'escola de la Luz María
Documentals
04.30
El Faro, cruïlla de camins
Sèries
04.55
Videoclips
Altres
05.50
Telediario 2
Informatius
21.00
Pel·lícula: En la mente del asesino
Pel·lícules
22.05
Pel·lícula: El fin de los días
Pel·lícules
23.35
Comando actualidad
Altres
01.25
Noticias 24 horas
Informatius
02.25